Запуск проєктів – послуги та інструменти

Запуск проєктів – послуги та інструменти

Вебсайт за 48 годин

Митцю відтепер не потрібно витрачати час на створення власного вебсайту – це зроблять партнери Асоціації. Створення презентаційних сайтів творчих проєктів у найкоротші строки, SEO-налаштування та підготовка рекламного кабінету до запуску інформації про цілі вашого проєкту в маси.

А щоб залучити додаткові аудиторії та просунути проєкт, скористайтеся спецпропозицією. Разом із розробкою сайту отримайте інфопідтримку від Асоціації, матеріал зі згадуванням на creativity.ua та можливість розміщення згадки із медіа на власному сайті. Окрім цього, Асоціація може забезпечити комплексну PR-підтримку вашого культурного проєкту.

Юридичні консультації

Подбати про права інтелектуальної власності вашого проєкту потрібно заздалегідь.

Надати професійні консультації із юридичних питань можуть партнери Асоціації – Technology and Innovation Support Center (TISC).

 

TISC – міжнародний проєкт підтримки креативних індустрій, винахідництва, інновацій та українських стартап проєктів, започаткований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO).

TISC надають прості та ефективні рішення щодо захисту інтелектуальної власності, комерціалізації та просування інновацій в Україні та за кордоном. Основним напрямком підтримки є надання консультацій щодо набуття (реєстрації), використання та захисту прав інтелектуальної власності.

 

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі