Про CIAU

Про CIAU

CIAU

Коротко про Асоціацію креативних індустрій України (CIAU). Цінності, принципи та можливості

1. Призначення організації:

Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) – неприбуткова організація, яка створює продукти та надає послуги, що спрямовані на розвиток креативних індустрій в Україні та популяризацію українських креаторів на міжнародних ринках:

  • розповідаємо історії креаторів та забезпечуємо їхню присутність в інформаційному полі України;
  • консультуємо, щоб якість креативних проєктів, якими пишаються, зростала;
  • допомагаємо заявити про себе в Європі, Середньому Сході, Азії та Північній Америці;
  • надаємо рішення для реалізації комунікаційних та операційних потреб;
  • створюємо власні проєкти, щоб надихати створювати ще більше якісних продуктів.

2. Філософія команди

Принцип нашої роботи відрізняється від відомих вам інших галузевих організацій. Ми не ставимо вимогу ставати членом Асоціації, щоб користуватись послугами чи отримувати базову інформаційну підтримку або навіть використовувати продукти CIAU для власної монетизації.

3. Візія Асоціації

Ми прагнемо розвиватись органічно, поступово й бути дійсно репрезентативними. А також відповідати кон’юнктурі та вимогам культурних і креативних індустрій в Україні. Ми вивчаємо попит та розробляємо власне портфоліо продуктів та послуг, виходячи з запитів кожного з окремих креаторів та партнерів Асоціації.

4. Продукти та послуги

Більшість послуг реалізуються Асоціацією та партнерами на безоплатній основі. Всі необхідні для розвитку власних проєктів продукти з базовим функціоналом надаються для вільного використання. Спеціальні пропозиції діють для партнерів CIAU. Якщо виникає необхідність залучення додаткової експертизи, розширення пакету послуг або виникає потреба у додатковому функціоналі наших розробок, звертайтесь для уточнення умов співпраці.

5. Партнерство та колаборація

Ми не женемося за членствами та внесками. Але, так, ми цінуємо справжні партнерські відносини. Саме тому партнерами Асоціації можуть стати організації та особистості, які готові вкласти частку свого бачення у розвиток креативної та культурної екосистеми в Україні.

6. Можливості

Ми прагнемо надихати та бути майданчиком обміну досвідом між креаторами та представниками бізнесу, державного сектору, культурного сегменту тощо. Цікавими історіями, аналітикою та інсайтами можна ділитися із редакцією creativity.ua – офіційним медіа Асоціації. Знаходити однодумців – під час подій CIAU. Ділитися думками щодо важливих питань в індустріях – у комітетах Асоціації. Та впроваджувати нові ініціативи у партнерстві на користь всієї індустрії.

7. Установчі документи

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі