Тендери та конкурси

Тендери та конкурси

Creative Challenge

Прозорі креативні тендери Creative Challenge або “Битва Креаторів” – формат для реалізації публічного тендерного процесу. Формат позбавляє від зайвої бюрократії і акцентує увагу лише на ефективності ідей та запропонованих рішень, які відповідають запитам бізнесу та суспільства.

Створений за принципом максимальної прозорості та інклюзивності (а не ексклюзивності й кулуарних домовленостей) – це перший прозорий формат співпраці, який спроможний залучити професіоналів із різних галузей до спільного вирішення питань. Формат застосовується для розробки соціально відповідальних креативних та комунікаційних кампаній для неприбуткових організацій, міських та державних установ, де прозорість та залученість різних аудиторій на рівні з якістю розроблених рішень є пріоритетом. Даний формат чудово підходить для ініціатив з корпоративної соціальної відповідальності. Де необхідна максимальна публічність – кожен етап тендеру контролюється засобами масової інформації та громадськістю. Рішення також можуть прийматись із залученням усіх релевантних аудиторій, а не тільки наявних експертів. Наразі формат вже адаптовано для дистанційного проведення в режимі онлайн, у зв’язку з обмеженнями на проведення публічних заходів через COVID-19. Creative Challenge реалізується Асоціацією Креативних Індустрій за ексклюзивною ліцензією Представництва Cannes Lions в Україні. З 2015 року було проведено 3 заходи, націлені на вирішення комунікаційних питань неприбуткових організацій та соціальних ініціатив. Серед бенефіціарів був й Український Культурний Фонд, для якого за фінансової підтримки міжнародної агенції з розвитку USAID було створено креативну концепцію для просування Українського Культурного Фонду.

CIAU Contests

Проводити конкурси та тендери тепер стало значно легше завдяки доступу до міжнародної експертизи Асоціації та партнерів на новій платформі, яку було створено спеціально для цього. Просто зверніться в CIAU, і ми подбаємо про все інше.

Конкурсна система відповідає всім вимогам до захисту авторського права та суміжних прав інтелектуальної власності, приватності учасників, нормам та вимогам до якості проведення міжнародних конкурсів та тендерів.

Щороку “Каннські Леви в Україні” проводять локальні конкурси молодих креаторів, в підсумку яких професіонали сегменту креативних комунікацій зможуть взяти участь у заключному етапі конкурсу Young Lions Competitions під час міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions у Франції. З 2020 року – конкурси проводяться на платформі Асоціації. З 2021 року – і локальними представництвами в інших країнах світу.

Формат адаптовано для дистанційного проведення в умовах обмеження публічних заходів у зв’язку з COVID-19.

Система легко адаптується для проведення креативних тендерів для бізнесу. Навіть підбір креативного персоналу тепер можна робити через закриті конкурси серед кандидатів на посаду дизайнера, арт-директора, ілюстратора, копірайтера, PR-ника тощо. Для корпоративного сегменту, де необхідна конфіденційність, проведення креативних тендерів може проводитись з обмеженням публічності під час конкурсу, але з додатковою PR-підтримкою впродовж всього строку проведення заходу й по завершенню. Розширені функції та whitelabel системи – також доступні. За додатковою інформацією звертайтесь в Асоціацію CIAU або відвідайте сайт партнерів IDEAS Accelerator.

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі