Події Асоціації та партнерів

Події Асоціації та партнерів

Дні Креативності в Україні

Це платформа, яка з 2015 року об’єднує заходи офіційного Представництва Cannes Lions в Україні, Асоціації Креативних Індустрій в Україні (CIAU) і партнерів в єдине інформаційне поле.

Ми прагнемо, щоб “Днями креативності” були всі 365 днів року, тому запрошуємо до об’єднання креативну спільноту – івенторів, дизайнерів, рекламістів, архітекторів, продакшн-студії, фотографів, журналістів, айтішників – усіх, хто бачить у розвитку креативних індустрій майбутнє України.

Форум Креативних Індустрій

Найкреативніша бізнес-подія осені, яка створюється та наповнюється організаціями та особистостями, які розвивають креативні індустрії в Україні. Цей Форум стає майданчиком для голосних лончів новаторських проєктів й точкою відліку для тих, кого в майбутньому будуть розглядати організатори для виступів під час ключових професійних подій Європи, Середнього Сходу та Азії.

Мета Форуму – продемонструвати потенціал креативності як найціннішого економічного ресурсу сучасної України. Під час події висвітлюються досягнення індустрій, обговорюються актуальні виклики та вдалі приклади їх вирішення. Відвідувачі ознайомлюються з можливостями, які наразі існують в культурних і креативних індустріях, налагоджують контакти для плідної співпраці. Цей захід є найбільш наближеним за своїм форматом, інтенсивністю інформаційного й практичного наповнення до міжнародного фестивалю Cannes Lions. Це понад 200 спікерів-практиків й близько 120 годин натхнення та інсайтів. Також, це – перший крок до виступів на міжнародній арені.

Creative Intelligence Series

Це відносно новий формат професійних зустрічей, започаткований Асоціацією Креативних Індустрій (CIAU) та медіа creativity.ua. Мета проєкту – стати місцем обміну досвідом та обговорення нагальних питань в креативних та суміжних індустріях. 

Спочатку, ми планували проводити захід у різноманітних форматах – у вигляді панельних дискусій, окремих презентацій, обговоренню кейсів та зібрань робочих груп CIAU, переважно офлайн і в режимі живого спілкування. Однак, епідеміологічна ситуація, яка склалась у 2020 році стала на заваді оригінальним планам. Ми переосмислили концепцію. Тому, очікуйте гучного релончу вже в 2021 році!

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі