Інфопідтримка Асоціації

Інфопідтримка Асоціації

PR-підтримка проєктів

Нам під силу задачі будь-якої складності, адже ми розвиваємося із кожним проєктом та нарощуємо базу партнерів. Тож якщо для певного проєкту необхідна специфічна експертиза, ми знаємо, кого з експертів залучати на кожному з етапів: від створення стратегії просування – до її втілення. Як в Україні, так і за кордоном.

Команда Асоціації займається комунікаціями з 2005 року. В культурному сегменті ми нещодавно – з 2018 року. Але вже 2019-го, зрозумівши потребу, було створено Асоціацію Креативних Індустрій. За цей час було створено близько тисячі матеріалів на теми креативних та культурних індустрій, розміщено на сайтах партнерів більш як 700 анонсів та релізів, підтримано понад 80 заходів та проєктів партнерів – з 2019 по 2020 рік включно.

Наразі Асоціація залучає партнерів для розширення послуг для представників культурних і креативних індустрій, щоб продовжувати надавати інфопідтримку вагомих подій та креаторів із різних сегментів креативних індустрій. Перевагою є те, що Асоціація CIAU надає ці послуги на неприбутковій основі. Водночас власний досвід та зв’язки з відповідними експертами та партнерами гарантують якісний результат з ефективного охоплення релевантних аудиторій.

Висвітлюємо все, що варте уваги

CreativityUA – медіа про креативні індустрії України та світу. Це майданчик для обміну досвідом, джерело для натхнення й інформаційний ресурс, відкритий для кожного креатора.

Редакція активно висвітлює досягнення культурних та креативних індустрій, тримає в курсі останніх новин, підтримує варті соціально важливі ініціативи, професійні та бізнес події. CreativityUA приділяє максимум уваги якісному і корисному контенту, водночас, є відкритим медіа для висловлення авторської думки експертів культурних та креативних індустрій.

Creative Digest

Креативний дайджест – щотижневий подкаст CIAU для всіх, хто працює у сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-підходами.

В сучасному світі важко слідкувати за всім, що так або інакше стосується кожного, хто працює в сфері творчих або інтелектуальних індустрій. Ми заощаджуємо Ваш час на дослідженні необхідної інформації, проводимо моніторинг українських та іноземних видань, телеграм-каналів, та публічних сторінок відомих особистостей та брендів. Все, щоб Ви були в курсі найактуальнішого за тиждень. Подкаст виходить щоп’ятниці.

Участь у міжнародних подіях

Асоціація допомагає у налагодженні відносин з іноземними партнерами для участі у престижних професійних заходах Великобританії, Франції, Об’єднаних Арабських Еміратів, Сінгапурі та ін. 

Окрім цього, Асоціація має ексклюзивні права представляти український індустріальний кластер на таких подіях як Cannes Lions, Dubai Lynx, Eurobest, Spikes Asia. Перевагою співпраці з CIAU є економічна обгрунтованість зменшеної вартості участі та/або спонсорських проявів під час таких подій; більші охоплення та інтерактивні рішення, які дозволяють збільшити ефективність інвестиції від участі. Дана опція відкрита як для індивідуальних компаній, так і для професійних спілок й організацій, які працюють за напрямами: кіновиробництво й продакшн, маркетинг і комунікації, дизайн, брендинг та ілюстрація, медіа- та adtech, digital продакшн, віртуальні технології (xR), візуальні та аудіо ефекти (VFX & SFX), web-рішення, аналіз даних, IT та R&D (включно за напрямом охорони здоров’я).

Промоція України за кордоном

Як партнер офіційного представництва міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Асоціація може забезпечити контакт із експертами та вихід на ринки у понад 100 країнах світу.

Завдяки партнерській мережі у світі, локальне представництво може забезпечувати інформаційну та операційну підтримку проєктів на всіх етапах реалізації. Перевагою є залучення партнерів з релевантною компетентністю саме в тих країнах, на ринки яких необхідно забезпечити вихід. Наразі Асоціація має активну мережу для забезпечення супроводу на ринках США, Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Швеції, Польщі та Чехії. Серед партнерів близько 20 компаній, поміж яких є як консалтингові компанії з маркетингових комунікацій та PR, так й найбільші мережі кінотеатрів (США та Бельгія).

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі