Допомога Українським Креаторам

Допомога Українським Креаторам
Brave Ukraine CIAU

Ініціатива зі збору коштів на підтримку Українських креаторів

Повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну, яке відбулося 24 лютого 2022 року, раз і назавжди змінило життя українців. Це порушило мирне життя, розлучило сім’ї та змусило мільйони людей покинути свої домівки. Проте українська нація об’єдналася, як ніколи. Багато українців, у тому числі зайняті в сегментах креативних індустрій, підтримують національний супротив безліччю способів. Багато з них приєдналися до Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, зарахували до ІТ-армії або стали волонтерами для реагування на надзвичайні ситуації чи гуманітарної допомоги.

Проте багато хто вносить свій внесок, комунікуючи мовою дизайну, мистецтва та культури. Своїми творчими комунікаціями ці особи допомагають підтримувати обізнаність міжнародної аудиторії та стійку міжнародну підтримку України в цій жахливій війні. Вони також намагаються налагодити діалог з росіянами, звертаючись до їхніх сердець і свідомості.

Асоціація креативних індустрій України (CIAU) – неприбуткова організація, створена з метою сприяння розвитку креативних індустрій в Україні та просування українських творців та їхніх проектів на світовий ринок.

Війна в рівній мірі вплинула на діяльність Асоціації, але ми змогли визначити необхідність підтримки українських креативників у фандрейзингу, координації та менторингу проектів, а також у продовженні надання інших послуг CIAU на додаток до двох нових але тимчасових треків від час війни:

Індивідуальна фінансова підтримка українських творців
Допомога CIAU у залученні коштів для реалізації ідей українських творців

Ми закликаємо меценатів та представників творчої спільноти з усього світу долучатися до фінансування, яке буде спрямовано Асоціації креативних індустрій України для фінансової підтримки окремих творців, які потребують фінансової допомоги.

Для благодійних внесків:

Отримувач: ГС “Асоціація креативних індустрій України”

IBAN: UA713052990000026008036708304

Банк:
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
призначення платежу: благодійна допомога

Можливості для креаторів

 • Ми всі – креативні індустрії. Ми розуміємо потреби і проблеми креаторів, оскільки ми всі в одному човні.

У зв’язку із цим ми вирішили відкрити спеціальний фонд Асоціації Креативних Індустрій, який працюватиме за двома напрямами:

 

1. Індивідуальна фінансова підтримка українських креаторів*.
Цільова підтримка художників, ілюстраторів, фотографів, культурних менеджерів тощо, які не зупиняються під час війни і своїм талантом допомагають поширювати інформацію про війну росії проти України.
*Під українськими креаторами маються на увазі представники одного із 34 видів економічної діяльності, які відповідно до законодавства України відносяться до креативних індустрій.
**Рішення про надання фінансування здійснюватиметься на конкурсній основі. Конкурси та детальні умови будуть опубліковані на ciau.org.ua.

 

2. Допомога з пошуком фінансування ідей – фандрейзинг асістенс від CIAU для українських креаторів.

Асоціація Креативних Індустрій приймає описи ідей, які є в креаторів та потребують допомоги з їх реалізацією та фінансовою підтримкою. За останні роки Асоціація та/або партнери асоціації співпрацювали з такими міжнародними організаціями, які втілюють проєкти або програмами для USAID, UNICEF, GIZ. Окрім цього, Асоціація разом з представництвом Cannes Lions в Україні співпрацюють з оргкомітетами подій та фестивалів, а також мережею локальних представництв по всьому світу. Це надає широкі можливості для української креативної спільноти у пошуку фінансування та подальшої реалізації або просування власних ідей та проєктів. Актуальними є проєкти для реалізації як в Україні, так і за кордоном.

Наразі наші партнери зацікавлені в ідеях, які стосуються наступних напрямів:

 • демонстрація єдності та згуртованості українців
 • підняття громадянської та військової моралі
 • інформаційна протидія та протидія дезінформації щодо російської агресії
 • комунікація вдячності іноземним аудиторіям
 • комунікація вдячності українським державним службам
 • психологічна допомога внутрішньо переміщеним особам та українським біженцям за кордоном

Формати:

 • статична графіка, постери, ілюстрації та відеопроєкти
 • VR-AR-проєкти
 • web- та IT-проєкти
 • медійні кампанії/комунікація в соціальних мережах та спільнотах
 • альтернативні канали комунікації з онлайн аудиторіями
 • навчальні програми тощо

Подати свою заявку можна через форму зворотного зв’язку або через електронну пошту [email protected].

Новини проєкту

Програма

Перший блок програми + -

Перший блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..

Другий блок + -

блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..

Третій блок + -

блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..

Четвертий блок + -

блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..блок програми складається з..

Реєстрація

  Наверх

  Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

  Контакти

  м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

  +380 44 221 61 31

  [email protected]

  Соціальні мережі