IT продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік

IT продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік

Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) переносить Форум креативних індустрій на вересень 2021 року. Натомість весь свій ресурс команда CIAU сконцентрувала над удосконаленням власних продуктів та розробок, якими зможе користуватися індустрія.

 

Чи планувався Форум у 2020 році?

Так, ми традиційно планували провести найкреативнішу бізнес-подію осені і бачили у цьому особливий символізм об’єднання.

Щороку, незважаючи на умови, при формуванні концепту та програми Форуму, ми прислухаємося до індустрії, щоб усвідомити потреби різних сегментів. Саме тому програма Форуму завжди дуже насичена як за форматами, так і за типами контенту.

Цьогоріч ми знайшли можливість адаптувати і формат, і концепт Форуму. І навіть планували впровадити можливість монетизувати свій контент представникам різних сегментів попри те, що Форум був і лишається неприбутковим для самих організаторів.

Спершу ми хотіли об’єднати всіх на Форумі, щоб голос індустрії був помітнішим. Але взяли паузу на раціональне переосмислення поточних викликів індустрій.

 

Чому все ж вирішили не проводити?

Насамперед переважило відчуття відповідальності перед власною командою та командами експертів. Адже для того, щоб втілити Форум якісно, соціальні контакти були б неминучими.

Однак основна причина все ж у тому, що переважна більшість команд все ще знаходяться у стані трансформації, а теми виживання в епоху пандемії звучать на всіх галузевих онлайн заходах.

Ми вирішили спрямувати всі сили та фінансування у створення корисних інструменти, які дозволять індустрії продовжити працювати. Саме тому ми вважаємо важливим посприяти зміцненню команд завдяки діджитал-інструментам від CIAU. Тож ми розробили і вже перевірили на власних заходах ряд продуктів, які допомагають вирішити низку операційних та комунікаційних задач.

 

Про які продукти та послуги для індустрії йдеться?

Продукти, які збільшують ефективність дистанційної роботи і прийняття рішень, інструменти для проведення власних заходів і їх монетизації. Окрім цього, продукти гармонізації координації та співпраці між різними організаторами подій, конкурсів тощо. Всі продукти та послуги стануть доступними для індустрії вже цього року. Найважливіше – переважна більшість продуктів в базовій версії будуть безкоштовними. Більш детально про все вже невдовзі на офіційному сайті Асоціації Креативних Індустрій.

 

А як щодо Форуму у 2021 році?

5-й Форум Креативних Індустрій перенесено на вересень 2021 року. Форум традиційно стане заключною подією Днів Креативності, які розпочнуться вже з лютого 2021 року.

І ми мріємо почути на ньому ще більше історій успіхів українського креативного класу. А для того, щоб це стало реальністю, вважаємо вже сьогодні своїм допомогти не словом, а конкретними справами та продуктами.

 

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі