Creative Digest: CIAU запускає власний подкаст

Creative Digest: CIAU запускає власний подкаст

Creative Digest: Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) запускає власний подкаст

 

Щотижневий подкаст Creative Digest від CIAU створюється для всіх, хто працює в сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-підходами.

 

Прослухати подкаст можна за посиланнями: Soundcloud, Castbox, Google podcasts, Apple podcasts, Podcaster, Listen notes.

Транскрипт із посиланнями на джерела подкасту: >> 

 

Костянтин Кузнєцов, Голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU) про те, як виникла ідея подкасту: “Всі ми перебуваємо в інформаційному середовищі із незліченною кількістю новин, які охопити практично неможливо. Тож ми спробуємо допомогти тим, що у нас (точніше, редакції creativity.ua, офіційного медіа Асоціації) виходить достатньо непогано: виокремлювати із потоку інформації найвагоміше та доступно ділитися цією інформацію з читачем. Звісно, ми розуміємо, що чимало лонгрідів так і лишаються у списках must read, а десятки важливих новин губляться у інфопросторі. Саме тому нам захотілося зібрати в зручному форматі все те, що варте вашої уваги. Так народилася ідея креативного дайджесту Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU).”

 

За 5 хвилин у подкасті спробують охопити актуальні новини, статистику, розповідатимуть про останні кампанії та кейси. Тобто це буде короткий виклад всього, що відбувається в індустріях із посиланням на джерело, в якому можна детальніше ознайомитися із інформацією.

 

В CIAU плекають надії, що 5 хвилин прослуховування спростять вам життя і допоможуть розширити кругозір. А ще заохотять дізнатися про нові імена, компанії та проєкти. Хоча у подкасті розповідатимуть і новини відомих представників індустрії.

Команда закликає до співпраці над проєктом: “Ми активно співпрацюємо з талановитими особистостями із креативного простору, посилаємось на цікаві матеріали у ЗМІ й постійно перебуваємо у пошуку нових історій. Ми відкриті до нових знайомств – надсилайте ваші матеріали редакції CreativityUA”.

Наверх

Робимо життя креаторів цікавішим, роботу – ефективнішою, а взаємодію із колегами – легшою та продуктивнішою

Контакти

м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4

+380 44 221 61 31

[email protected]

Соціальні мережі